Autor Wątek: QMS  (Przeczytany 1622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gietkigrzes

  • Mały Kotek
  • *********
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
QMS
« dnia: Styczeń 17, 2018, 09:49:15 »
Hell0

Ile to już razy się denerwowaliście gdy staliście gdzieś w kolejce do lekarza i nie wiadomo kto ma jaki numerek. Na szczęście ten problem został już rozwiązany ponieważ technologia wychodzi na przeciw nam i powstają fajne projekty choćby jak  qms który ułatwia zarządzanie ruchem ludzi wydając bileciki czy jak karteczki z numerkiem i ile osób przed nami :) dlatego warto inwestować w niektóre nowe technologie




z poważaniem

kulkamala

  • Kot z rodziny Kotowatych
  • ***********
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: QMS
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2018, 20:18:29 »
bo tam gdzie zrobiłem ostatnią 1ke można upchnac 1-2-3
tak więc teraz juz 5ka by się kończyła
ten kanał, który się utworzył co tam zaznaczyłem jest lekko zwężający się
więc technicznie jest klinem
a jak wychodzimy z klinów to widzieliśmy ostatnio pare razy w mniejszych i większych skalach

irdsw

  • Kot z rodziny Kotowatych
  • ***********
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: QMS
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2018, 14:57:48 »
XS -  gram go na mida, biorę pod uwagę głównie wydarzenia +  informacje z innych źródeł dużo mniej patrzę na AT choć widać akumulację.

Na shorta można złapać 2 pierwsze targety, cienkie linie.

Osobiście czekać będę na targety między 32 a 47  ale bede obserwował sytuacje. Trzymam go również na longa więc będzie dopełnienie portfolio.

kulkamala

  • Kot z rodziny Kotowatych
  • ***********
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: QMS
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2018, 11:16:21 »
Jedna z cząsteczek oddziela się od innych i zwiększa rozmiar. Patrzę, jak płynie ku mnie i powierzchni oceanu. Inna cząsteczka, ta jedna H2O, unosi się nad oceanem, aby ją spełnić. Te dwa elementy łączą się, tworząc większy związek. Głos mówi mi, że związek tworzy kwas karbolowy. Zostałem wysłany pod wodę.

irdsw

  • Kot z rodziny Kotowatych
  • ***********
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: QMS
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2018, 13:08:44 »
Zapisz, co zrobiłeś, i podaj szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak odzyskać dane, jeśli już ich nie ma w pobliżu. Zapisz jako niezaszyfrowany plik w postaci zwykłego tekstu na każdym napędzie USB. Nie polecam zapisywania listy osób / lokalizacji udziałów w tym pliku. Możesz je wymienić w swojej ostatniej woli i testamencie, zachować kopię wraz z adwokatem i kopię w sejfie bankowym, który ma zostać przekazany twoim wykonawcom po twojej śmierci.
SPRAWDŹ TWOJE INSTRUKCJE . Najlepiej z samymi wykonawcami. Upewnij się, że możesz odtworzyć hasło do odszyfrowywania z udziałów i użyć go do zamontowania zaszyfrowanego kontenera.
Po upewnieniu się, że ta konfiguracja działa, usuń / zniszcz hasło szyfrujące do deszyfrowania. Traktuj to jak odpady promieniotwórcze - to pojedynczy punkt awarii. Jeśli chcesz zachować zaszyfrowany przechowalnię, do której masz dostęp i aktualizować od czasu do czasu, utwórz nową z unikalnym hasłem, które przechowujesz w dobrym menedżerze haseł, takim jak 1Password lub LastPass, który jest chroniony przez 2FA.
Przekazuj napędy USB w torbach Faradaya, aby wykonali je.
Aktualizuj corocznie, aby chronić przed zgnilizną .
Nie można przecenić faktu, że należy TESTOWAĆ SWOJE INSTRUKCJE . Bardzo łatwo jest zepsuć nawet najprostsze instrukcje, a tym bardziej techniczne przewodniki, w których pieniądze są na linii. Przykładem:

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
avallonandaballava horseworld silvaventum mini-land ads